Tvarka ir teisingumas
En
Į titulinį Rašykite mums Svetainės struktūra Paieška Spausdinti
Valentinas Mazuronis: „Kubilius purtosi Kirkilo nuodėmių, kurias abu kartu darė“
2009-04-14

„Konservatorių ir jų premjero A. Kubiliaus noras atsiriboti nuo G. Kirkilo vyriausybės priimtų sprendimų ir padarytų veiksmų panašus į figos lapelį, kuris niekaip negali uždengti virš Lietuvos dangaus ilgai kybojusio 2 K projekto šešėlio", - vertindamas šiandien Seime pateiktą Vyriausybės ataskaitą ir ministro pirmininko „atsižegnojimus" nuo ankstesnės Vyriausybės veiksmų ir sprendimų, sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas ir frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

Politiko teigimu, A. Kubilius ne ką mažiau atsakingas už tuos sprendimus, kuriuos priėmė G. Kirkilo Vyriausybė. „Be konservatorių ir tuo metu Seime buvusio A. Kubiliaus paramos Kirkilo vyriausybės net nebūtų buvę, tad nėra ko veidmainiauti - atsakyti reikia abiem" - kalbėjo „tvarkiečių" frakcijos Seime vadovas V. Mazuronis.

Jo teigimu, ne ką geresnę politiką negu G. Kirkilas vakar, šiandien vykdo ir A. Kubilius bei jo vadovaujama Vyriausybė. „Toks taupymas prie gero tikrai neprives, konservatoriai krizę tikisi išgyventi smaugdami mažiausiai uždirbančius ir labiausiai socialiai pažeidžiamus visuomenės sluoksnius. Kokių nors naujesnių nuostatų šios Vyriausybės ataskaitoje aš neįžvelgiau. Vertindamas tą ataskaitą, matyt, nebūsiu pirmasis, sakydamas, kad partija ją vertina neigiamai, na, o tikėtis, kad valdančioji dauguma Seime ją įvertintų taip pat yra tas pat, kaip tikėtis stebuklo. Kadangi stebuklų metas yra Kalėdos, o neseniai atšventėme Velykas, tai to stebuklo tikrai nebus. Bus stebuklas, jeigu Lietuva išgyvens konservatorių valdymą", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas V. Mazuronis.    

 

Partija Tvarka ir teisingumas


     Lapkritis 2014     
P A T K P Š S
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prisijungimas
Apklausa
Kur atostogavote šiais metais ?
Lietuvos pajūryje
Užmiestyje
Užsienio kurorte
Savo namuose
Šiais metais dar neturėjau atostogų
Šiais metais neturėsiu atostogų