Tvarka ir teisingumas
En
Į titulinį Rašykite mums Svetainės struktūra Paieška Spausdinti
Kinijos ekeonomistų vertinimais, pasauliui jau pavyko išbristi iš krizės
2010-04-15

Šiandien Kinijoje darbo vizito išvykę partijos Tvarka ir teisingumas vadovai - pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas ir pirmasis pavaduotojas Valentinas Mazuronis susitiko su šio vizito iniciatoriais Kinijos liaudies užsienio reikalų instituto atstovais.

Lietuvos politikus priėmė šio instituto viceprezidentas Chen Yonglong, konsulas Zhang Yuebang, instituto Europos reikalų departamento direktorė Wang Qiong. Susitikime taip pat dalyvavo ir už ryšius su Lietuva atsakingas Kinijos Liaudies Respublikos užsienio reikalų ministerijos Europos reikalų departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Li Xiaosi.

1949 metais įkurtas institutas turi didelį svorį ir pačioje Kinijoje, ir tarptautinėje arenoje. Jo tarybos sudėtyje yra net dešimt Kinijos ministrų. Instituto veiklos kryptis - užsienio politikos ir tarptautinės problematikos studijos ir analizė, patirties su įvairių pasaulio valstybių vadovais ir žymiais visuomenės veikėjais kaita ir dialogas, siekiant plėtoti tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą tarp valstybių.

Svečių iš Lietuvos ir šeimininkų susitikimo metu ypač daug dėmesio buvo skirta ekonominės ir finansinės krizės kilimo priežasčių ir jos padarinių aptarimui. Pasak instituto viceprezidento, ekonomikos profesoriaus Chen Yonglong, kai kurių ekonomistų nuogastavimai, jog dar nepasiekėmė krizės dugno, yra perdėti.

"Iš krizės išbridome ir atgal jau nebegrįšime", - įsitikinęs instituto viceprezidentas Ch. Yonglong.

 

Partija Tvarka ir teisingumas


     Gegužė 2015     
P A T K P Š S
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Naujienų prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prisijungimas
Apklausa
Kur atostogavote šiais metais ?
Lietuvos pajūryje
Užmiestyje
Užsienio kurorte
Savo namuose
Šiais metais dar neturėjau atostogų
Šiais metais neturėsiu atostogų