Gytis Šulinskas

Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys

www

Gimė 1982 m. balandžio 12 d. Vilniuje.
1997–2001 m. mokėsi Kauno aukštesniojoje miškų mokykloje, įgijo pirmąją specialybę – tapo medienos apdirbimo ir miško ruošos meistru.
2001 m. pradėjo dirbti valstybės įmonės Raseinių miškų urėdijos Vadžgirio girininkijoje eiguliu, po pusės metų buvo perkeltas į Viduklės girininkiją.
2003 m. įstojo į Lietuvos žemės ūkio universitetą neakivaizdžiai studijuoti miškininkystę. Dirbdamas ir studijuodamas buvo aktyvus bendruomenės narys, tapo medžiotoju, pamilo Raseinių kraštą, sukūrė šeimą.
Įgijęs aukštąjį išsilavinimą laimėjo konkursą ir tapo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Viduklės seniūnijos seniūnu.
2008–2013 m. dirbo seniūnu. Toliau tęsė studijas Lietuvos žemės ūkio universiteto Miškų ir ekologijos fakulteto magistrantūroje.
2013–2016 m. ėjo UAB „Raseinių šilumos tinklai“ direktoriaus pavaduotojo komercijai pareigas. Buvo atsakingas už biokuro pirkimų ir pardavimų vykdymą, įmonės viešuosius pirkimus, komercinių sutarčių rengimą ir vykdymą, skolų išieškojimą. 
2017–2018 m. ėjo savivaldybės įmonės Raseinių butų ūkio direktoriaus pareigas. 
Dabar dirba Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju. 
Moka rusų, anglų kalbas.
Vedęs. Žmona - Aušra, sūnus - Rytis.
Laisvalaikiu mėgsta aktyvų poilsį: medžioti, žvejoti, keliauti su šeima.
Dirbdamas seniūnu rado vieną iš savo pašaukimų – tarnauti Lietuvos žmonėms. 2008 m. įstojo į Partiją Tvarka ir teisingumas. 2011 m. buvo išrinktas į Raseinių rajono savivaldybės tarybą. Tapo politiku. 2015 m. pagal Partijos Tvarka ir teisingumas sąrašą buvo išrinktas antrai kadencijai į Raseinių rajono savivaldybės tarybą. Yra Partijos Tvarka ir teisingumas Aplinkos komiteto pirmininkas, Raseinių skyriaus pirmininko pavaduotojas.

Grįžti į Partijos struktūros sąrašą