Džiaugiuosi apsilankęs Kaune

2016-04-16, Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras

Balandžio 15 dieną, penktadienį Europos Parlamento narys Prezidentas Rolandas Paksas viešėjo Kaune, kur susitiko su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu, apsilankė žymaus gamtininko, profesoriaus Tado Ivanausko sodyboje Obelynėje, kalbėjosi su Lietuvos pensininkų sąjungos Kauno bendruomene ir jos vadove Marija Garšviene, bendravo su Kauno “tvarkiečiais”.

Prezidentas Rolandas Paksas pasveikino merą Visvaldą Matijošaitį penkiasdešimt devintojo gimtadienio proga.

„Įteikdamas Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui šachmatus, pasiūliau pradėti simbolišką partiją, kurią galėtume tęsti per kiekvieną mero gimtadienį,“ – po susitikimo pajuokavo Prezidentas Rolandas Paksas.

Pasak Rolando Pakso, Kauno meras pristatė kauniečių įgyvendinamą S.Dariaus ir S.Girėno stadiono rekonstrukcijos projektą, kuris taps daugiafunkcinio sporto ir laisvalaikio komplekso Ąžuolyne dalimi. Visą kompleksą taip pat sudarys rekonstruota sporto halė, naujas lengvosios atletikos maniežas ir atnaujintas Dainų slėnis. Aleksoto aerodromo teritorijos išvystymo projektas nuteikia itin pozityviai, nes jame yra numatyta vieta ir Lietuvos sportinės aviacijos poreikiams.        

“Lankydamasis gamtininko Tado Ivanausko name-muziejuje, kurį Obelynės parke, pagal profesoriaus testamentą prižiūri Eleonora ir Algirdas Baltuškevičiai, pasirašiau unikalioje atsiliepimų knygoje su krokodilo odos viršeliais, kuri vedama nuo 1966 metų. Ąžuolinė atminimo lenta su profesoriaus Tado Ivanausko žodžiais „Visą savo gyvenimą ir darbą pašvenčiau Lietuvai“ yra priminimas kiekvienam apsilankančiam šiame muziejuje, kokios vertybės turi būti puoselėjamos šiandien. Džiaugiuosi apsilankęs Kaune, nes iš ten parsivežiau gerų emocijų ir teisingų darbų užtaisą, “- sakė Prezidentas Rolandas Paksas.

Europos Parlamento narys Prezidentas Rolandas Paksas, susitikime su Lietuvos pensininkų sąjungos Kauno bendruomene kalbėjo apie šių dienų politikos aktualijas, papasakojo apie Europos Parlamento veiklą, atsakė į gausiai susirinkusių senjorų klausimus.