Dobilas Sinkevičius perrinktas Marijampolės skyriaus pirmininku

2018-01-05

Gruodžio 29 d. Marijampolės tvarkiečių konferencijoje, naujai - 2 metų kadencijai išrinktas skyriaus pirmininkas. Juo, 84 konferencijos dalyviai vieningai perrinko jaunąjį politiką Dobilą Sinkevičių.

„Kad ir kiek nutiesime naujų trinkelių metrų, kad ir kiek pastatysime naujų paminklų, brangių eglučių ar naujų led lempučių Marijampolės parkuose. Dėl to dar nei vienas mūsų kraštietis negrįžo iš svetur. Marijampoliečiams reikia gerų darbo vietų, savivaldybės būsto jaunoms šeimoms, paskatos smulkiems ir pradedantiems verslininkams, reikia pagaliau nustoti naikinti kaimą su visa jo kultūra ir bendruomenėmis. Su plentvoliu emigracijos nesustabdysime - turime tai aiškiai ir garsiai sakyti.

Dabar populiaru dalintis idėjomis, pasidalinsiu saviške ir aš – daugiau Tvarkos, daugiau Teisingumo! Štai ko reikia Marijampolei, štai ko reikia Lietuvai“.
Konferencijoje kalbėjo Dobilas.

26 metų amžiaus Dobilas Sinkevičius yra Marijampolės visuomenės veikėjas, politikas, Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio padėjėjas. D. Sinkevičius buvo Kvietiškio seniūnaitis, 2014m. buvo pilietinės akcijos „Už laisvus demokratinius rinkimus“ lyderis.

Marijampolės tvarkiečių ataskaitinėje konferencijoje tai pat išrinkta nauja valdyba kurią sudaro - Dobilas Sinkevičius, Vytautas Narušis, Giedrius Zdanys, Juozas Juselis, Kristina Švedaitė, Neringa Genevičienė, Aidas Žmuidinas, Arūnas Barcovas, Algimantas Žiurinskas, Janina Senkienė, Ineta Vaitkevičiūtė.   

Partijos Tvarka ir teisingumas Marijampolės skyrius šiuo metu vienija 251 narį. O visoje Lietuvoje partija jungia virš 12000 narių, turi 79 skyrius.
 

Partija Tvarka ir teisingumas

Marijmpolės skyriaus sekretoriato informacija