SEIMO NARĖ ONA VALIUKEVIČIŪTĖ TAUTINES MAŽUMAS SVEIKINO SU LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIU

2018-03-23

Kovo 23 d. Seimo narė, Žmogaus teisių komiteto narė Ona Valiukevičiūtė, lydima partijos Tvarka ir Teisingumas Vilniaus miesto Lazdynų skyriaus Tautinių mažumų komiteto pirmininkės Ninos Šesternikovos ir šio skyriaus aktyvo Kristinos Smirnovaitės, Violetos Rožėnaitės ir Laimos Žvybienės, lankėsi Vilniaus miesto Ateities mokykloje. Šis vizitas neatsitiktinis – abipusės draugystės su Lietuvos tautinėmis mažumomis vedina Seimo narė sveikino mokyklos moksleivius ir mokytojų kolektyvą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga, įteikė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko Remigijaus Žemaitaičio padėkos ir sveikinimo raštą.

Tą dieną šioje mokykloje vyko net keli renginiai: ,,Linksmosios dažnutės“, ,,Chemijos elementų paradas“ ir viktorina ,,Sveikatos traukinukas“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Suvenyrais ir saldumynais buvo pradžiuginti visi viktorinos dalyviai.

Mokyklos pavaduotoja Svetlana Butaitienė pasidžiaugė mokyklos ir  mokinių pasiekimais, pasidalijo rūpesčiais. Didžiausias – kad vykdant mokslo reformą ši mokykla negavo gimnazijos statuso.

Smagiai pabendravus buvo sutarta ir ateityje draugiškai bendradarbiauti, vykdyti bendrus projektus ir organizuoti renginius. Vaikai ir pedagogai pakviesti apsilankyti Lietuvos Respublikos Seime.

Laima Žvybienė