Gerbiamieji partijos Tvarka ir teisingumas nariai

2018-10-12

Gerbiamieji,

 

Sulaukiau jau keleto Partijos narių klausimų dėl atskalūnų platinamų anketų, kuriose reikalaujama stoti į judėjimą „Šaukiu aš tautą“. Noriu Jus įspėti, kad šis judėjimas nėra susijęs su Partija Tvarka ir teisingumas, šis judėjimas nėra tapatus Partijai ir bet kokie reikalavimai, prašymai ar raginimai prievarta Jus įtraukti į jo gretas tėra dar vienas bandymas skaldyti mūsų Partiją.

Kolegos, dar 2017 m. XVI-ame Partijos Kongrese Jus įspėjau apie partijų krizę ir vienadienių politinių judėjimų pakilimą ir žalą mūsų valstybei. Primenu, kad visi nauji „šaukliai“, kuriantys pseudo judėjimus, siekia skaldyti Lietuvos partinę sistemą ir ardyti partijas. Kas, jei ne partijos, neš politinę atsakomybę už priimtus sprendimus? Ar trumpalaikiai, vienadieniai, tik vieniems ar kitiems rinkimams sukurti judėjimai drįs prisiimti atsakomybę? Labai tuo abejoju. Ir todėl, manau, kad mes turime stiprinti savo partiją, telkti gretas ir savo asmeniniu pavyzdžiu demonstruoti tą jėgą, veržlumą ir susitelkimą, kurio pagalba mes galėtume sukurti sėkmės istoriją Lietuvai, mūsų Tautai, mūsų piliečiams.

Dar kartą noriu pabrėžti, kad mūsų Partija nėra susijusi su jokiais judėjimais. Mūsų oponentai tik bando naudotis Partijos vardu ir melo pagrindu stengiasi jus įtraukti į neaiškius darinius. Tikslas aiškus – naudotis Partijos nariais kaip įrankiais. Prašau jūsų nepasiduoti įtikinėjimams, raginu ignoruoti atskalūnų prašymus ir siūlau nesižvalgyti atgal bei išlikti stipriems. Turime būti vieningi ir judėti į priekį, nes kartu pasirinkome atsinaujinimo kelią.

 

Su didžiausia pagarba Partiečiams

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Remigijus Žemaitaitis