Liūtis žuvienės nepagadino

2017-09-05

                             Pirmąjį kalendorinio rudens savaitgalį Šilutėje įvyko tradicinis Žuvienės virimo čempionatas, kuriame kasmet dalyvauja ne tik Šilutės žuvienės virimo meistrai, bet ir komandos iš kitų Lietuvos savivaldybių, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Turkijos.

                             Šiais metais įvyko jau devintasis čempionatas. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus komanda šiame įdomiame Pamario kraštą garsinančiame renginyje dalyvavo aštuntą kartą. Galima pasidžiauti, kad skyriaus žuvies virimo specialistai tikrai yra neprasti – 2015 ir 2016 metais Irena Bumbliauskienė ir Algimantas Svitkinas tapo absoliučiais žuvienės virimo čempionais.

                             Šiemet devintojo Žuvienės virimo čempionato organizatoriai truputį pakeitė taisykles – pirmą kartą čempionato istorijoje politinių partijų komandos sudarė atskirą dalyvių grupę. Tvarkiečių komanda, vadovaujama kapitono Aido Antanaičio, virė „Bolonijos žuvienę su koldūnais“, buvo panaudota net aštuoniolika kilogramų įvairių žuvų, šamas ir karpis.

                             Nepaisant visą šeštadienį, rugsėjo 2-ąją, Pamario kraštą merkusio lietaus, bandžiusio gesinti ugniakurus, virš kurių kunkuliavo katilai su kvapnia žuviene, partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus komandos pastangos buvo įvertintos – laimėta trečioji vieta „Iššūkio katilo taurės“ kategorijoje.